Banici Azjatyckich Motocykli

Forum miłośników chińskich motocykli, jak również koreańskich, indyjskich i japońskich.
Teraz jest niedziela 17 gru 2017, 12:57
BikeStar

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek 05 wrz 2016, 22:40 

Motocykl: Zipp Raven 250, Honda NC700X
Mam do sprzedania swojego Zippa, rocznik 2008 - pierwsza rejestracja 2009, na blacie 22000 km i rośnie, motocykl wyposażony w dużą szybę, gmole, sakwy, pas skórzany na baku, rolkę narzędziową, gniazdo zapalniczki i uchwyt do telefonu/nawigacji. 2 sezony temu zamontowałem nowy akumulator i łańcuch firmy RK. Wymieniony zacisk hamulca przedniego na egzemplarz z łatwo dostępnymi klockami, same klocki mają jeszcze sporo zapasu - stary zacisk wraz z całą pompą i klamką dorzucam gratisowo. Motocykl ma wymieniony wkład lampy wraz z odbłyśnikiem na wersję z żarówką H4. Motocykl cały czas jeździ na fabrycznych chińskich oponach - w zasadzie na mokrym trzeba uważać, ale sam nie miałem do tej pory z ich przyczyny żadnej wywrotki. Do tej pory motocykl był garażowany.
Niestety nie mogę go dłużej trzymać tam gdzie przebywał do tej pory i jestem zmuszony go sprzedać - szkoda by mi było żeby stał pod chmurką.

Motocykl niedługo po zakupie (przy przebiegu 800km) miał kolizję z samochodem (samochód uderzył w bok motocykla przy niedużej prędkości), udało mi się go przywrócić go do 100% sprawności i jak widać nakręcić bezpiecznie od tamtej pory wiele tysięcy kilometrów.

OC i przegląd ważne do 06.2017.
Cena 3500 zł

Na razie wystawiam tylko w KCMie i BAMie - licząc że pójdzie w dobre ręce.
Obrazek
Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1