Banici Azjatyckich Motocykli

Forum miłośników chińskich motocykli, jak również koreańskich, indyjskich i japońskich.
Teraz jest czwartek 28 mar 2024, 12:05
Rabat dla Banitów od V19.pl


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek 03 cze 2013, 15:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek 06 paź 2011, 12:31
Posty: 531
Płeć: Banita
Motocykl: Kawasaki zrx 1100 z 1998 r. Mój pierwszy od 3 lat i chyba ostatni.
Po zdanych na 5 egzaminach, telefon do Piotrka i jedziemy w znane - nieznane. To znaczy, kiedyś przejeżdżaliśmy "tam" z ekipą rowerową i bardzo mi się spodobało. Kiedy dotarłem do z "uczelni" do "chałupy" Piotr właściwie już tam był na swojej Suzi. Szybkie pakowanko i w drogę. Kierunek rzeka Pisa i łąki ja otaczające. Azymunt Nowogród i w górę rzeki. Pierwsze próby dotarcia do Pisy kończyły się fiaskiem. Próbowaliśmy w Ptakach, w Serwatkch i w Rudce, ale nigdzie nie było zajścia do rzeki. Nawet pytaliśmy "miejscowych", ale oni byli przyjezdni i tez nie wiedzieli gdzie można by było rozbić namioty. I kiedy tak na którymś z rozstaju dróg się zastanawialiśmy (bez mapy) w którą skręcić jacyś goście w starym "audiaku" zaczęli na nas trąbić. Myślimy: blokujemy to skrzyżowanie polnych dróg a oni nie maja jak przejechać tym luksusowym autem. Odpaliliśmy maszyny i w drogę, oni za nami, my szybciej oni za nami. Dopadliśmy asfaltu i kita - zgubiliśmy ich, ale też zgubiliśmy się między polami. Daliśmy "na wstecz", a tu podjeżdżają goście w audi i migają światłami. Trudno stawimy im czoła. Nie odjeżdżamy, oni podjeżdżają i mówią: "gonimy was po tych wiochach, żeby powiedzieć wam, że nigdzie tu nie znajdziecie miejsca do rozbicia namiotów, musicie jechać do Ptaków koło Kolna. My was poprowadzimy". Jak było to w na zdjęciach poniżej


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Motorus


POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL