Banici Azjatyckich Motocykli

Forum miłośników chińskich motocykli, jak również koreańskich, indyjskich i japońskich.
Teraz jest czwartek 28 mar 2024, 23:50
Motolift


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 15 kwi 2012, 18:33 
No i odbyło się.
Rano wstaję i widzę, że z nieba lecą żaby. Po stoczonych ze sobą 10 rundach dochodzę do wniosku, że przynajmniej wyjdę przed blok. I tak się zaczęło, pojechałem do Siewierza i czekając na parkingu miałem wielką nadzieję, że nikt nie przyjedzie i z czystym sumieniem za 5 minut mogę wrócić do domu. No i klops, przyjechał C4-club z koleżanką. Szczęka mi opadła, trudno trzeba będzie jechać w tym deszczu. Za chwilę dojechał Junk i pomknęliśmy do Siewierza. Zarzekałem się, że w tym deszczu ja tylko do Siewierza i wracam. W Siewierzu stwierdziłem, że jak tu dotarłem to pojadę dalej i tak wylądowałem w Częstochowie. Po drodze zbieraliśmy kolejnych ludzi, niektórych nawet chyba przypadkowych i tak doczłapaliśmy. Na miejscu dziadek nas zakamarkami wstawił w świetne miejsce na błoniach i było fajnie. Nawet przestało padać.
Z wyjazdu wyniosłem:
pierwsza- moto poświęcone, przeżycie duchowe zaliczone
druga - nigdy więcej żadnych badziewiatych opon, mojego metzeelera po starciu zamienię na następnego. 5+ za to co ta oponka w tych warunkach pokazała.
trzecia - na parkingu, na poczekaniu C4-club wyregulował zawory w dziadkowym moto. Szkolenie było bardzo widowiskowe
czwarta - super, że nie zrezygnowałem, naprawdę warto było, przy okazji przetestowałem ubiór na okoliczność deszczu i ocena na 4
piąta - poznałem parę fajnych ludzi, zobaczyłem gembę Junkową i C4-club oraz dziadkową.


Ostatnio edytowano poniedziałek 16 kwi 2012, 19:11 przez verdgar, łącznie edytowano 1 raz
// interp. + wielkość liter


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 15 kwi 2012, 21:46 
Offline
Szturmowiec Imperium
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 14148
Lokalizacja: Niemal Piaseczno
Płeć: Banita
Motocykl: JL150>GV650>DL 650>DL650A x2
Obiecana garść fotek :)

Motocykle zaparkowane pod parkanem
Obrazek

Tls próbuje uciec z kadru
Obrazek

Wersja bez Tls-a
Obrazek

Wreszcie się spotkaliśmy
Obrazek

KTM Z125 Dakar ;) Czyli motocykl Jarka
Obrazek

W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach
Obrazek

Zwłaszcza zegary wyglądają super
Obrazek

Jak widać na błoniach było pustawo
Obrazek

Tls prezentuje swój najbielszy ząb :)
Obrazek

Bandziorek wrócił z przebieralni :)
Obrazek

Chyba ten ząb się rusza ;)
Obrazek

_________________
Ukłony - Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek 17 kwi 2012, 08:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 217
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Banita
Motocykl: Wynalazek na bazie Rometa K125
Ogar 200 z silnikiem Ogara 900
.... Kilka zdjęć.
https://picasaweb.google.com/104915945812825218460/Czestochowa15Kwietnia2012?authkey=Gv1sRgCOjY7cz-14q7Og
Z wrażenia zapomniałem sfotografować jednego z najciekawszych sprzętów :/ Seven Fifty z krytym dwuosobowym koszem, piękny "zbokol". Zestaw wystylizowany i pomalowany tak, jakby z fabryki taki wyszedł (ale z fabryki a nie od "dizajnera"/customowca, zaliczywszy po drodze myjnię). Opony samochodowe, przednia zawiecha wahacz pchany z nierdzewki, nawet CB miał. Miał go ktoś z Mad Dogs, we 4 przyjechali tym :twisted: Się rozpisałem, ale aż mi się śnił.

_________________
Po co siwieć o jakieś pierdoły?


Ostatnio edytowano środa 18 kwi 2012, 08:37 przez verdgar, łącznie edytowano 1 raz
// wydzielono część postu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Motorus


POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL