Banici Azjatyckich Motocykli

Forum miłośników chińskich motocykli, jak również koreańskich, indyjskich i japońskich.
Teraz jest czwartek 28 mar 2024, 17:14
Rabat dla Banitów od V19.pl


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela 28 cze 2015, 19:16 
Offline
Szturmowiec Imperium
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 14148
Lokalizacja: Niemal Piaseczno
Płeć: Banita
Motocykl: JL150>GV650>DL 650>DL650A x2
Korzystając z chwili wolnego w towarzystwie Simonstera, Szybkiego i TLSa śmignąłem obejrzeć ośrodek Diabla Góra w Tyrawie Solnej.
Przy okazji udało się pokazać koledze Simonsterowi Bieszczady w których jak twierdzi nigdy nie był ;)

Ośrodek zrobił na nas baaaardzo dobre wrażenie, super położenie, super widoki i bardzo wysoki standard ośrodka jest naprawdę powalający.
Dodatkowo i co chyba najważniejsze, okazało się, że cena 50zł od głowy za dobę jest wartością maksymalną, która może mieć mieć miejsce tylko wtedy gdybyśmy spali w pokojach a nie w domkach. Przy noclegu w domkach cena powinna być niższa niż 40zł co jest raczej korzystną wiadomością :)
Poniżej kilka fotek, mało bo na stronie ośrodka jest wszystko, nasza wizyta tylko potwierdziła, że fotki nie kłamią :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ciekawe, który motocykl sprawdzi się najlepiej w roli ciągnika rolniczego ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fota specjalnie dla Artura, obiekt na zdjęciu to nic innego jak wędzarnia, nie powiem Wam co było w środku żebyście się nie zaślinili zanadto ;)
Obrazek

Mocno nieostra fota z wnętrza domku:
Obrazek

Obrazek

Fotki są z domku ośmio osobowego, kanapa poniżej to oczywiście nie wszystko, poza nią jest jeszcze kilka innych miejsc do spania :)
Obrazek

Luksusy w łazience, w domku jest jeszcze druga ubikacja więc kolejki do WC nie są strasznie długie ;)
Obrazek

A to kilka atrakcji do dyspozycji:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A takimi pojazdami możemy się pościgać
Obrazek


Poza kontrolą ośrodka sprawdziliśmy również stan zapory, zapora jest bezpieczna i możemy tam pojechać :)
Obrazek

Taaaaaakie ryby tam pływają
Obrazek

Obrazek

I to tyle fotek, mam jeszcze filmik z przejazdu po trasie planowanej wycieczki ale wrzucę ciut później bo muszę troszkę zmontować.
Będzie też film niespodzianka ale o tym później ;)

Żeby nie było tak do końca różowo. Domki umiejscowione są na zboczu więc zaparkowania motocykla koło domku jest niewykonalne. Na szczęście mamy do dyspozycji dwa parkingi, na dole i na górze ośrodka.

_________________
Ukłony - Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 28 cze 2015, 20:00 
Offline
cichy poskramiacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek 08 mar 2012, 20:18
Posty: 809
Lokalizacja: El Paso
Płeć: Banita
Motocykl: CBF1000ST , WSK 125 czarna wdowa Grażyna under reconstruction
Dzięki chłopaki za pokazanie kilku fajnych tras i kilkunastu fajnych winkli :) Pierwszy raz w Bieszczadach robi wrażenie. A ośrodek też fajny na dowód mam kilka fotek. Tego filmu z wypadku szybkiego raczej nie chcę widzieć. Widok krwi mnie przeraża.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Motocykle, podróże, pasja, przygoda. Świat widziany oczami motocyklisty.
https://www.facebook.com/oczamimotocyklisty


Ostatnio edytowano niedziela 28 cze 2015, 20:01 przez simonster, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
pl.helperformance.com/


POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL