Banici Azjatyckich Motocykli

Forum miłośników chińskich motocykli, jak również koreańskich, indyjskich i japońskich.
Teraz jest piątek 29 mar 2024, 14:20
www.linmot.pl


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek 30 wrz 2011, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa 28 wrz 2011, 19:19
Posty: 1584
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Płeć: Banita
Motocykl: GV 650 , Junak M07 , Panonia TLF, Jawka 50 ,Komar 2352 .
Cześć !
Byłem ostatnio na zakończeniu sezony BAMu i *Malutka*podrzuciła ciekawy temat.
Mianowicie *Malutka* z *Jack1*była w jakimś tam domu dziecka i dowiedziała się że tam potrzebują pomocy!!!
NIE FINANSOWEJ CHOCIAŻ TA BY BYŁA MILE WIDZIANA, LECZ UBRANIA DLA TYCH DZIECI.
Sam mam córkę i wiem ile radości jej daje nowy ciuch , mam też ubrania z ktorych wyrosła i raz na sezon żonka robi porządki i wywala te ubrania na śmietnik, niektóre z nich są w super stanie i tak sobie myślę może by tak przesłać do tego domu dziecka te ubrania a może zrobić zrzutkę tych ubrań i potem ktoś je zawiezie do tego domu dziecka.
Co wy na to !!!
Myślałem też o kasie , każdy daje ile chce przeznaczyć na ten cel.
Może admin będzie to kontrolował i przejmie temat .
Ja chętnie coś prześlę dla potrzebujących dzieciaków!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek 30 wrz 2011, 20:20 
Offline
Szturmowiec Imperium
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 14148
Lokalizacja: Niemal Piaseczno
Płeć: Banita
Motocykl: JL150>GV650>DL 650>DL650A x2
Mam nadzieję, że Jack i Maleńka przybliżą o który dom dziecka chodzi, dowiemy się czego naprawdę im potrzeba (żeby nie zawalić ich czymś zbędnym) i nie widzę najmniejszego problemu

_________________
Ukłony - Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek 07 paź 2011, 21:39 
Offline
Potężna
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 72
Lokalizacja: Zdunska Wola
Płeć: Banitka
Motocykl: Na razie plecaczek Jacka
Przybliżam temat Dom Dziecka mieści się niedaleko naszej miejscowości jeden jest w Wojsławicach a drugi w Tomisławicach każda pomoc się liczy potrzeba ubrań dla dzieci w wieku od drugiego roku życia do 18tego jak i zabawek jeżeli chodzi o kasę to jak będzie u mnie kierownik Domu Dziecka to podam numer konta na które można wysyłać ewentualnie pieniążki pozdrawiam i dziękuję za odzew :D Jakąkolwiek pomoc którą będziecie chcieli przesłać na ten cel przybliże po kontakcie z kierownictwem.Junk dziękuję że w tak piękny sposób starasz się pomóc :)

_________________
KIEDY SIEDZE NA MASZYNIE TOTALNY CZUJE LUZ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek 07 paź 2011, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa 28 wrz 2011, 19:19
Posty: 1584
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Płeć: Banita
Motocykl: GV 650 , Junak M07 , Panonia TLF, Jawka 50 ,Komar 2352 .
Czekam na więcej danych!
Pzdrawiam !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota 08 paź 2011, 11:01 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
A są organizowane odwiedziny motocyklistów, jak to jest w zwyczaju np.mazowieckiego? Dzieci są chętne na tego typu atrakcje (wspólną zabawę) ? :)

I na jaki adres można przesyłać ciuszki i zabawki? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 09 paź 2011, 13:23 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
Dobszz, jakoś cisza w temacie,a ja już nakręciłam grono znajomych, żeby szykowali ciuszki i zabawki. Sama wczoraj zostałam objuczona ogromną torbą z ubraniami dziewczęcymi, więc...Czekam z niecierpliwością! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 09 paź 2011, 19:13 
Offline
Potężna
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 72
Lokalizacja: Zdunska Wola
Płeć: Banitka
Motocykl: Na razie plecaczek Jacka
Witam w tym tygodniu będę widziała się i rozmawiała w tym temacie w tej chwili mogę wam podać dokładny adres i nr tel
Dyrektor Domu Dziecka -pani Monika Walczak
Wojsławice 119
98-220 Zduńska Wola
tel (043)8251267
(043)8251323
Jeżeli macie ochote przyjechać osobiście to podajcie termin jaki wam pasuje lub wysyłajcie paczki pod ten adres z dopiskiem Banici Azjatyckich Motocykli lub od motocyklistów.Możecie również dzwonić pod podane nr tel jeżeli będziecie chcieli dowiedzieć się czegoś więcej.
Z góry dziękujemy ludziom dobrej woli. Pozdrawiam Maleńka :D

_________________
KIEDY SIEDZE NA MASZYNIE TOTALNY CZUJE LUZ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 09 paź 2011, 23:44 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
Dzieki,Maleńka za odzew :D Zarówno telefoniczny, jak i n forum :) Zaraz podaną przez Ciebie informację przekażę dalej...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek 10 paź 2011, 15:37 
Offline
Potężna
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 72
Lokalizacja: Zdunska Wola
Płeć: Banitka
Motocykl: Na razie plecaczek Jacka
Dzięki Pszczółko za zaangażowanie i pomoc :D buzka

_________________
KIEDY SIEDZE NA MASZYNIE TOTALNY CZUJE LUZ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek 11 paź 2011, 20:11 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
Hm...jakoś tu cicho...Czyzby oprócz 4 ga banitów, nikt nie chcial zaangazować się w pomoc dla dzieciuf? :) Nie powiem,ze chcialabym zrobić paczki z ciuszkami i zabawkami i zawieźć je do DD w najblizszą sobotę, o ile pozwoli mi na to moje,wysłużone auto :)

Serdecznie zapraszam do przyłączenia się do akcji na rzecz tych dzieci...Skoro pomagamy swoim poszkodowanym kolegom, to może maluchom również, a moze przede wszystkim ? :)

Jest na forum troche rodzin, ktore mają dzieci w róznym wieku. Przegrzebcie swoje szafy, półki, szuflady z pewnością coś się w nich znajdzie :)

Sciskam, Owadzisko :)

PS. Maleńka, podaj proszę co jest jeszcze potrzebne...Wspominałas o przyborach szkolnych, grach planszowych, komputerowych, książkach


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek 11 paź 2011, 20:41 
Offline
Potężna
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 72
Lokalizacja: Zdunska Wola
Płeć: Banitka
Motocykl: Na razie plecaczek Jacka
Akcja pomoc Dom Dziecka we Wojsławicach Potrzebne są przybory szkolne,gry planszowe,gry komputerowe,ubrania,wszelkiego rodzaju słodycze i czas na zorganizowanie i przyjazd motocyklistów na pobyt z dziećmi i zabawę.Wszystkim zaangażowanym w ten cel serdecznie dziękuję jesteście wielcy i o głębokich i wielkich sercach,pokłony dla tych którzy chcą pomagać :D Pozdrawiam Maleńka

_________________
KIEDY SIEDZE NA MASZYNIE TOTALNY CZUJE LUZ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek 11 paź 2011, 21:01 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
Malenka napisał(a):
Akcja pomoc Dom Dziecka we Wojsławicach Potrzebne są przybory szkolne,gry planszowe,gry komputerowe,ubrania,wszelkiego rodzaju słodycze i czas na zorganizowanie i przyjazd motocyklistów na pobyt z dziećmi i zabawę.

Malenka, jesli chodzi o zorganizowanie jakiejs wizyty motocyklistów (określenie terminu, jakie atrakcje przygotować dla dzieci),to juz jest w większości kwestia osób, które mieszkają w Sieradzu lub koło tej miejscowości. Przyczyna prozaiczna - macie bardzo blisko i wszelkiego rodzaju ustalenia , z dyrekcją DD możecie czynić na bieżąco. Jako podpowiedź : na FMie dzialają rejony, w tym również Sieradz. Spróbujcie wrzucić również i tam swoją propozycję dotyczącą tych dzieci. Reszta motocyklistów , z innych rejonów, moze przyłączyć się i z pewnością przyłączy, w postaci fajnych prezentów, włącznie z obecnością wsród milusinskich. Moze zastanówcie się nad jakąś datą późno listopadowa lub wczesno grudniową? (uwaga, Mazowsze ma Motomikołajki) :) tak,aby było już świątecznie? Przedyskutujcie to z innymi motocyklistami równiez z Łodzi:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota 15 paź 2011, 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 470
Lokalizacja: Zdunska Wola
Płeć: Banita
Motocykl: WFM 125 , MZ TS250, Pionier 125, Kawasaki EN 500, Honda NT 650, Honda NT 700V


chomik Jon45kcm
No i po imprezie, Pszczółka przyjechała z darami dla dzieci ja pozbieralem troche wsrod znajomych oraz Malenka i było tego troche , w asyscie motocyklistów z Zdunskiej Woli zawiezlismy to do domu dziecka w Wojeslawicach k . Zdunskiej Woli. Dzieciaki cieszyli sie na nasz widok, że mogli sie przejechac się motocyklem i poogladac , zostalismy poczęstowani herbatką i ciastem , dostalismy od malusinskich laurke oraz bukiet kwiatów przez nich zrobiony,fajna sprawa , fotki mysle pojawią sie pozniej .Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota 15 paź 2011, 20:51 
Offline
Szturmowiec Imperium
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 14148
Lokalizacja: Niemal Piaseczno
Płeć: Banita
Motocykl: JL150>GV650>DL 650>DL650A x2
:) No to brawa za bardzo fajną akcję i tak szybko zorganizowaną :)

_________________
Ukłony - Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 16 paź 2011, 09:16 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
jon 45 napisał(a):
No i po imprezie, Pszczółka przyjechała z darami dla dzieci ja pozbieralem troche wsrod znajomych oraz Malenka i było tego troche , w asyscie motocyklistów z Zdunskiej Woli zawiezlismy to do domu dziecka w Wojeslawicach k . Zdunskiej Woli. Dzieciaki cieszyli sie na nasz widok, że mogli sie przejechac się motocyklem i poogladac , zostalismy poczęstowani herbatką i ciastem , dostalismy od malusinskich laurke oraz bukiet kwiatów przez nich zrobiony,fajna sprawa , fotki mysle pojawią sie pozniej .Pozdrawiam

Nic dodać, nic ująć :D
Dzieci jeszcze onieśmielone, choć niektóre dały się wciągną w rozmowę z nami :D Buźki usmiechnięte, pomimo panującego chłodu :)

Zapomniałam o czymś, jesli chodzi o jedną z atrakcji dla dzieci...Nic to nadrobię następnym razem :D Moze już będę mieć sprawne autko, to przyjechałabym na akcję przedswiąteczną? :)

Spisaliście się na medal! Mam nadzieję,ze wiecej banitów do się wciągnąć w tego rodzaju akcje, choć wiem, że to wymaga poświęcenia własnego czasu :) Jednakże warto :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 16 paź 2011, 10:51 
Offline
Potężna
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 72
Lokalizacja: Zdunska Wola
Płeć: Banitka
Motocykl: Na razie plecaczek Jacka
My z Jackiem również dziękujemy Pszczółce i Jonowi za tak sprawnie i szybko zorganizowanie darów dla dzieciaków z Domu Dziecka oraz Pawłowi który wraz z Agą dostarczył własnym transportem na miejsce :D jeszcze raz wielkie dzięki i buziaki :)
Co do akcji przedświątecznej to po ustaleniu terminu przekażemy Wam info na forum banitów do zobaczenia :)

_________________
KIEDY SIEDZE NA MASZYNIE TOTALNY CZUJE LUZ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 16 paź 2011, 20:40 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
Tak, jak było obiecane, wrzutka zdjęć i filmów z pobytu u dzieci :)

https://picasaweb.google.com/XzappaX/Wi ... li15102011


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 16 paź 2011, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa 28 wrz 2011, 19:19
Posty: 1584
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Płeć: Banita
Motocykl: GV 650 , Junak M07 , Panonia TLF, Jawka 50 ,Komar 2352 .
Witam
Mam trochę książeczek dla dzieci , ubrania , gry na kompa , pluszaki , i dużo innych sprzętów dzieciom potrzebnych.
Mam pytanie co potrzeba do szkoły?
I dlaczego pszczółka pisze że zimno?
Muszę to wszystko zebrać do kupy i wtedy się okaże czy to wyślę czy też zawiozę lub ktoś zawiezie.
Jak wysprzedam pewne graty do Amigi to się deklaruję dać stówkę na ten dom dziecka lub zakupię przybory do szkoły.
Ludzie niedługo Mikołaj może zbierzemy jakąś kasę dla nich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela 16 paź 2011, 22:49 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
Junk, jest założony temat w regionie Łódź przez Maleńką dotyczący kolejnej wizyty w Domu Dziecka, właśnie świątecznej :) Zerknij :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek 17 paź 2011, 10:05 
Offline
Potężna
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 72
Lokalizacja: Zdunska Wola
Płeć: Banitka
Motocykl: Na razie plecaczek Jacka
Junk jeśli deklarujesz swoją pomoc to nie przesyłaj pieniędzy tylko możesz zakupić dla dzieciuf papier do drukarki i jakieś przybory biurowe,tego najbardziej potrzebują a rzeczy które zgromadziłeś możesz przywiezć na akcję mikołajkową o terminie powiadomię jak uzgodnimy kiedy nam pasuje.
pozdrawiam i dziękuje za pomoc dla tych wspaniałych dzieci :D :)

_________________
KIEDY SIEDZE NA MASZYNIE TOTALNY CZUJE LUZ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Motorus


POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL