Banici Azjatyckich Motocykli

Forum miłośników chińskich motocykli, jak również koreańskich, indyjskich i japońskich.
Teraz jest czwartek 28 mar 2024, 14:46
Rabat dla Banitów od V19.pl


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa 07 wrz 2011, 20:03 
Witam! wklejam kilka zdjęć z Waszej obecności na pogrzebie naszego bratafile:///C:/Documents%20and%20Settings/bp/Pulpit/Nowy%20folder/SAM_1409%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%87%20Pulpitu%5D.JPG


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: środa 07 wrz 2011, 20:04 
No cóż nie umiem wysłać tych zdjęć. trudno! Przy najbliższym spotkaniu je otrzymacie. Dobrze, że choć dziś macie sprzyjające warunki do jazdy. Pomódlcie się też i za moją rodzinę ;] na Jasnej Górze. Kocham i pozdrawiam. Basia


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: środa 07 wrz 2011, 20:04 
zdjęcia Banitow


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: środa 07 wrz 2011, 20:05 
Basia, były dziś modły i będą przez cały rok za Lucjana, Kasia zamówiła msze przez cały rok w imieniu Banitów, zresztą ona to przekaże dokładniej.


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: środa 07 wrz 2011, 20:05 
Offline
Owad Miodopędny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek 06 wrz 2011, 10:47
Posty: 342
Płeć: Banitka
Basieńko, pomodlone za Lucusia i za Was, Kochani :)
Pomimo, ze krótko uczestniczyłam we mszy to, sama ceremonia, spotkanie przyjaciół i ogrom przedsięwzięcia zrobił na mnie niesamowite wrazenie :)


Sciskam, Aga


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa 07 wrz 2011, 20:06 
NOCEK napisał(a):
Basia, były dziś modły i będą przez cały rok za Lucjana, Kasia zamówiła msze przez cały rok w imieniu Banitów, zresztą ona to przekaże dokładniej.


Tak jak Jareczek napisał - ci co byli na Jasnej Górze w Częstochowie zrobili zrzutkę i zamówiliśmy msze wieczyste za duszę Lucjana. Odbywać się one będą codziennie o 7:00 w klasztorze na Jasnej Górze - jeśli więc ktoś chce się połączyć duchowo z tą intencją to może o 7:00 również pomodlić się za spokój duszy Lucjana...
Poniżej skan awersu i rewersu tej intencji:

Obrazek
Obrazek


Góra
   
Cytuj  
PostNapisane: środa 07 wrz 2011, 20:10 
Witam! Dzięki serdeczne wszystkim, którzy przyłączają się do modlitwy za brata. Już Wam chyba mówiłam, że Was kocham!!! Do zobaczenia;) BASIA


Góra
   
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
pl.helperformance.com/


POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL